Yazılım Forum | IRC Hosting | Codychat | Mobil Sohbet Yazılım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yazılım Forum | IRC Hosting | Codychat | Mobil Sohbet YazılımGiriş yap

Yazılım | Tema | Tasarım | IRC Hosting | Codychat | Forum Tanıtım

descriptionEsintiler.. EmptyEsintiler..

more_horiz
Zaman uzatmış parmağını yüzüme, sadece boşluğu kucaklayacak kollarım bundan sonra.
O büyük resim gözlerimin önünde işte, her yıl için iki şişe devirip unutmuşken sen, ben geçmişime dayanmış, ayaklarıma ha gayret diliyorum…
Ve hala bilinmezlerin peşinden koşuyorum, muğlâkların satır aralarını okumaya, bu lisanı çözmeye, dilini dilime çevirmeye koşuyorum…
Sen yeni öğrendiklerinle mutluluğu kokla, tenin yeni yabancı terlerle ıslansın, aklın bildiklerinden uzakta; ışığımı alıp gidiyorum ben,
bir huzur sende bir rahatlama. Yeni hayatımı kurmak için bir boşluk arıyorum, sana yakın sana uzak herhangi bir yer diyorum, bulamıyorum.
Geçmişime dolanıp geleceğimi yıkıyorum, ışığımı alıp gidiyorum.
Yeni sarmaşıklar sarılmışken sana, çıplak bir sütun düşlerimi ayakta tutuyorum bir başıma.
Arada çıkarıp başımı balkonumdan, yanıyor mu diye kokluyorum, yanıyor, yanıyorum… Benim derdim başka…
Duygusuzum işte yine, mutsuzluğumu arıyorum izlerinde…
Benim derdim başka, ışığımı alıp düştüm yollara…
Tanıyorum bu kokuyu, dalgakırana çarpıp dağılan suyu,
yelkenlerin ıslığındaki rüzgârı, bu kordonu, bu bulvarı, bu hanı, karanlık sokakları, sıkıntıyı, hüznü, yalnızlığı, senle gidişimi, sensiz dönüşümü…
Işığımı aldım yeni kokulara bakıyorum uzaktan… Tanımadığım kokulara…
Işığımı aldım… Bildiklerime çok yakınım, uzağım bilmediklerimi unutmaya…
"" İtiraf et, seviyorsun hüznü kederi
Acı besler, uyandırır boş vermiş bünyeyi… ""

descriptionEsintiler.. EmptyGeri: Esintiler..

more_horiz
Paylasım icin Tskler Lady
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply