işte size bazı python scriptleri
kurulumsuz çalışan python scriptleri(sis/sisx değildir.) bu dosyada tek parçadan ibaret python scriptleri ile dosyaları bulunan python scriptleri
hangi dosyanın nereye konacağını gösterir şekilde hazırlanmıştır.
hepsi bende çalışmaktadır(nokia E50,python v1.45 ve scriptshell,ultra mega modüle pack).
bazılarının dili ingiizce ama ilerde türkçeye çevireceğim.telefonunuzda kullanacağınız küçücük bir sözlükle sorun olmayacaktır sanırım.

bu python uygulamalarını sis/sisx halinden ve pyc formatından hepsini kendim dönüştürüp direk tek tıkla çalışır hale getirdim.bunu yaparken de decompyle smartsis ve xplore programıyla cepten yaptım.

bu konuyu açmamın sebebi , benim gibi çok program yükleyen arkadaşların telefonlarındaki yavaşlama ve performans düşüklüğüne ve hafıza ile sistem klasörlerinin gereksiz yere şişmesine ve belki de ilerde çıkması muhtemel sistem çökmelerine corrupted kart .... gibi durumlara engel olmaktır.nasılki vnes vbag c2doom gibi oyunları oynamak için emülatör kuruyorsak ve oyun dosyalarını da ( yükleme yapmaksızın ) karta atıp emülatörle çalıştırıyorsak python için de aynı mantıkla hareket ederek telefonumuzun performansını ve hafıza kartımızı gereksiz karışıklıklardan korumuş olacağız.

umarım faydalı ve kullanışlı bulur bir teşekkürü çok görmezsiniz.