Yazılım Forum | IRC Hosting | Codychat | Mobil Sohbet Yazılım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yazılım Forum | IRC Hosting | Codychat | Mobil Sohbet YazılımGiriş yap

Yazılım | Tema | Tasarım | IRC Hosting | Codychat | Forum Tanıtım

description+16 fıkralar =)) Empty+16 fıkralar =))

more_horiz
Arkadaslar burası +16 yasındakıler ıcındır. Fıkralarımız daha alt yaslardakı kısıler ıcın uyqun olmayabılır. Lütfen bu uyarıyı dikkate alıp uyqulayın..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Lütfen yorum yapmayalım!!.

description+16 fıkralar =)) EmptyGeri: +16 fıkralar =))

more_horiz
4 Rahibe

4 rahibe ölmüs Cennet ve Cehennem önünde bir jüri toplanmis ve rahibelere soru soruyorlar. 'Siz hayattayken hiç Penise dokundunuz mu?' ilk rahibe 'evet ben isaret parmagimla dokunmustum' demis.Melekler rahibeye 'Git karsida kutsal su var parmagini oraya batir ve günahlarinda arin sevgili kardesim' demisler ve rahibe de denileni yapmis. Ikinci rahibeye sormuslar' ben sag elimin tamamiyla dokundum'demis. Ona da ayni seyi demisler. Tam üçüncü rahibeye soracaklarken üçüncü ve dördüncü rahibenin kendi aralarinda yer degistirdiklerini melekler görmüs. Melekler 'Heyyy siz ne neden yer degistiriyorsunuz? diye sormuslar. Rahibenin cevabi su olmus 'Arkadas suya kiçini sokmadan ben bir agzimi çalkalamak istedim'

more_horiz
80 yasinda bir adam doktora gider. Doktor adamin sagligini sordugunda adam "harika, 18 yasinda bir karim var ve hamile" der.
Doktor birkaç dakika düsündükten sonra adama döner ve "sana bir hikaye anlatacagim"demis.

"Avlanmaktan cok hoslanan bir adam varmis. Her gün tufegini alarak ava gidermis. Fakat bir gün dalginlikla yanina tüfek yerine şemsiyesini almis. Ormana gitmis.Agaclarin arasinda yürürken karsida bir geyik görmus. Hemen semsiyeyi çikarmis nisan almis ve...pat...geyik yere yigilmis. " Ihtiyar sasirmis ve doktora dönerek

"Olamaz...Baska birisi vurmus olmali" demis.

Doktor "KESiNLiKLE"

more_horiz
Bir kadınla en çok kimin birlikte olabileceği konusunda bir yarışma yapılıyormuş, dayanırsa kadın dayanamazsa yarışmacı büyük ödülü alacakmış. Nam-ı Kemal de oradaymış. Her postadan sonra da duvara çarpı atılıyormuş. Alman başlamış 1,2,3.. tıkanmış. İngiliz başlamış 3,5,7.. o da tıkanmış. Fransız 15,20.. derken o da kalmış. Bizim Nam-ı Kemal başlamış 70,80,90 derken durmak bilmiyor. Bakmış kadın iş kötü, Nam-ı Kemal'in duracağı yok, 95.yi yaparken "yok efendim bu 94." diye tutturmuş. Nam-ı Kemal, "Olur mu hanfendi 95 oldu, burada boşuna mı çarpı atıyoruz, sayıyoruz" dese de kadın dinlemiyor, "hayır bu daha 94." diyormuş. En sonunda bizimki zıvanadan çıkmış: - "Başlarım şimdi çarpına da sana da, sil hepsini sıfırdan başlıyoruz."

more_horiz
Evleneli 15-20 sene geçmişti..Kadın bahçede eğilmiş fide ekerken kenardan izleyen kocası "Hanım hanım"diye seslendi."Ne kadar şişmanladığının farkındamısın ?İddiaya girerim ,popon şu bahçe ızgarasının altındaki mavi gaz tüpünden aşağı kalmıyor..."

Seslenmekle de kalmadı .İçerden mezurayı getirdi.Önce tüpü sonra karısının poposunu ölçtü.."Bak" dedi..."İkisi de nerdeyse aynı" Kadın sesini çıkarmadı . Bütün gün de somurttu oturdu.

Gece yatağa girdiklerinde adam kıkırdadı.
"Ne dersin bir sevişmeye.."
Kadın sırtını döndü kocasına,yatağın öbür ucuna yuvarlanırken ve de mırıldandı:

"Manyak mısın sen..Ufacık bir sosis için koca ızgara yakılır mı?..."

more_horiz
Eşcinsel

Bir escinsel spor arabasiyla yolda giderken bir kavsaga gelir. Karsi yoldan hizla gelmekte olan bir kamyon arabasina carpar, carpmakla da kalmaz arabanin on kismini tamamen parcalar. Escinsel arabadan iner ve sinirli bir bicimde kamyon soforune cikisir:
-Arabami mahvettin farkinda misin, senin sucun. Bunu odeyeceksin.
Kamyon soforu umursamaz bicimde yanit verir:
-S**imi ye
Escinsel yanitlar:
-Hayir hayir, boyle tatli sozlerle beni kandiramazsin. Ben arabamin tamir parasini istiyorum.

more_horiz
GENEL EV ( Gerçek Olay )

Adana genel evi önünde taksicilik yapan amcayı mahallenin yeni yetmeleri kandırıyorlar yalvar yakar edip ve bir kaç şişede rakı hediye edince yaşları tutmayan genç grubunu geneleve sokyama çalışıyor taksici. E kapıda aksi mi aksi bir de bekçi olunca işler epey zorlaşıyor, yine rakı hediyeleri, yine yalvarmalar.... Bekçi razı oluyor ve kurban bayramı sabahı getir gençleri diyor. Gençler hevesli, bunca yıldır duydukları mekanı görecekler v.s vs. (öte tarafını da siz tahmin edin). Sabah namaz sonrası taksici bunları genelevin Kapısında bırakıyor. Kapıda bir kuyruk ki sormayın gitsin. Gençler taksiden inip, bekçi ile bir selamlaşıp sıraya girmeden küt giriyorlar kapıdan içeri. Sıradaki kuyruk homurdanıyor, sesi yüksek çıkanlar itiraz ediyor.

"Olur mu ya böyle hem sıra bekletmedin, hemde yaşı tutmaz gençleri aldın" diye bekçiye ver yansın.

Bizim bekçi de zaten aksi başliyor bağırmaya...

Bunlar o... çocukları. Bayram sabahı analarının elini öpmeye geldiler.Size ne ulan. !!!!...

more_horiz
Ağanın Biri

Aganin biri dunyayi gezip goreyim demis. Her yolculugundan sonra koyluyu, kahvede etrafina toplayip, gezip gorduklerini anlatirmis ki marabasinin da vizyonu genislesin.

Yine bir yolculuk sonrasi kahvede koylusunu etrafina toplamis. Koylu baslamis sormaya

- Agam bu sefer nere getti?

- Afrike ye getmisem

- Agam efrike de ne yaptin?

- Safari ya cikmisem.

- Hele bu sefari ne ola ki?

- Hele arabaya biniysen. Araziye ovaya cihiysen,nerde bi heyvan goriysen, pesinden arabayi suriysen. Heyvana yetisip tufek ile vuriysen.

- Agam sen hicheyvan vurdiin?

- Heee vurdim

- Ne vurdin?

- Zebra vurdim

- Agam hele bu zebra ne ola ki?

- Esegi biliysen?

- Hee..

- Aha, esegin siyah beyaz cizgili olani

- Abov..Agam baska ne vurdin?

- Zurefa vurdim.

- Hele bu zurefa ne ola ki?

- Esegi biliysen?

- Hee..

- Aha, esegin bacak! lari iki metre, boynu 3 metre olani

- Gergedan vurdim.

- Hele bu gergedan ne ola ki?

- Esegi biliysen?

- Hee..

- Aha, esegin derisi biraz kalin olani, bir de burnunda iki tane boynuz vardir

- Kobra vurdim?

- Agam bu kobra ne ola ki?

- Esegi biliysen?

- Hee.

- Esegin aleti biliysen?

- Heee

- Aha, onun 4 metre olani. Ama esek yoktir.

more_horiz
Yeni evli cift balayi icin bir otele gitmis. Ilk gece butun pozisyonlari denemisler.
Ertesi gece kadin:
- Tum pozisyonlari denedik degisik bir sey yapalim bu sefer demis
Erkek biraz dusundukten sonra:
- Buldum! Sen pencerenin onune git ,ben de kapinin onune, birbirimize dogru kosup birleselim demis.
Kadin kabul etmis,yerlerini almislar.
Erkek:
- uce kadar sayiyorum, ucte kosmaya basla demis.
- Biiirr, ikiiii ve uucccccc!!!!!!!!
Velhasil erkek hizalayamamis ve otelin 2.kat penceresinden havuza dusmus. Havuzdan cikacak ama cirilciplak oldugu icin utaniyor. Bakmis havuz kenarindaki barin barmeni hala is basinda hemen seslenmis:
- Arkadas ! Ordan bana bir masa ortusu uzatir misin?
- Niye? diye sormus barmen
- Pencereden dustum de...uzerinde hic bir sey yok, cikamiyorum havuzdan.
- cikin cikin, hic kimse sizi farketmez.
- Nasil yani?
- Oteldeki herkes 2.katta kapi koluna giren kadini kurtarmakla ugrasiyor

more_horiz
Minik oglan bahçede oynarken, babasinin arabasiyla sokaktan geçip, ormana dogru gittigini görmüs. Merak bu ya. O da arabayi izleyerek ormana gitmis.
Bir de ne görsün. Babasi ile teyzesi arabanin yaninda durmus öpüsüyorlar. Çocuk bu ya, gördügünden etkilenmis durumda kosarak eve dönmüs, nefes nefese heyecanli bir sekilde annesine, "Anne, anne. Biraz önce babami ormanda" derken annesi sözünü kesmis ve "Dur biraz. Nefes al. Sakinles. Öyle anlat" demis.
Oglan sakinlestikten sonra devam etmis, "Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler".
Anne çocuga dönmüs, "Dur bakalim, ne kadar ilginç bir öykü bu. Devamini anlatma, sakla. Aksam yemeginde babanla beraberken bitirirsin. Sen bu öyküyü bitirirken babanin suratini görmek istiyorum".
Aksam olmus, yemege oturmuslar. Anne çocuga dönmüs; "Bu gün neler yaptigini bize anlatsana" demis.
Oglan baslamis; "Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler. Ardindan geçen sene babam seyahatteykenn senin Amcamla yaptigin seyden yaptilar".

more_horiz
Fıkralara baq yha :Dd Allahm Smile)))

more_horiz
GüzeL ama (:

more_horiz
Komedi hele şu yeni evli çift varya ahahaha koptum yah xxD

more_horiz
Smile)) Aynen
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply